Wyjątkowe spotkanie z Leszkiem Balcerowiczem na Politechnice Białostockiej!

Zapraszamy na wykład otwarty prof. Leszka Balcerowicza na Politechnice Białostockiej, który odbędzie się we wtorek, 26 marca. Spotkanie jest częścią kampanii Forum Obywatelskiego Rozwoju i wiąże się z promocją książki „Odkrywając wolność. Przeciw zniewoleniu umysłów". Dotychczas kilkunastu wykładów Profesora Balcerowicza, w wielu miastach Polski, wysłuchało ponad 10 tys. osób.

„Odkrywając wolność. Przeciw zniewoleniu umysłów" to zbiór wybranych przez Leszka Balcerowicza tekstów klasyków myśli wolnościowej; od Adama Smitha przez Miltona Friedmana aż po Leszka Kołakowskiego. Profesor Balcerowicz jest również autorem wstępu do książki.

Po wykładzie będzie można kupić książkę „Odkrywając wolność. Przeciw zniewoleniu umysłów" i zdobyć dedykację Leszka Balcerowicza.

Wykład odbędzie się 26 marca 2013 (wtorek) w godzinach 10:15 – 11:30 w Auli Dużej przy Wydziale Elektrycznym PB, ul. Wiejska 45D.

Serdecznie zapraszamy!