Studenci informatyki w finałach krajowych Imagine Cup

Drużyna We Code For Food, w skład której wchodzą studenci Wydziału Informatyki PB Marek Antoniuk, Łukasz Balukin, Wojciech Bancarzewski, Mariusz Dobrowolski, Beata Osipiuk zakwalifikowała się do Finałów Krajowych konkursu Imagine Cup 2013 w kategorii  World Citizenship. Mentorem drużyny jest mgr inż. Maciej Kopczyński.

3 i 4 kwietnia w Warszawie reprezentanci Politechniki Białostockiej zawalczą o tytuł drużyny narodowej, która będzie reprezentowała Polskę w lipcowych finałach światowych w Rosji.

Microsoft Imagine Cup 2013 to największy na świecie konkurs technologiczny dla studentów i uczniów. W 11. edycji konkursu organizator odświeżył jego formułę i wprowadził nowe kategorie: Projekty Społeczne (World Citizenship), Gry (Games) oraz Innowacje (Innovation). Znacząco wzrosła także wartość puli nagród.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!