Mój Pomysł Mój Biznes

Ruszyła 3. edycja Akademickiego Konkursu Przedsiębiorczości Mój Pomysł Mój Biznes. Pełnoletni uczniowie szkół średnich, studenci oraz absolwenci uczelni mają szansę spróbować swoich sił w biznesie.

W czasie dwóch poprzednich edycji konkursu organizowanego przez Kurier Poranny i Wydział Zarządzania Politechniki Białostockiej kapituła – złożona ze znanych podlaskich przedsiębiorców oraz przedstawicieli liczących się białostockich uczelni – poznała ponad 200 biznesplanów napisanych przez młodych Podlasian. Większość z nich, według zgodnej opinii członków kapituły, zawierała gotowe do wdrożenia pomysły na prowadzenie działalności gospodarczej.

Krok ku przedsiębiorczości

W tym roku idziemy krok dalej – autorzy najlepszych pomysłów na biznes założą działalność gospodarczą i spróbują swoich sił na rynku! Pomoże im w tym Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego w Białymstoku, która ufundowała główną nagrodę w konkursie 10 tysięcy złotych oraz zapewni profesjonalną opiekę i mentoring.

Ponadto autorzy trzech najlepszych biznesplanów otrzymają iPady.

Jak i gdzie zgłosić swój pomysł na bizne

Wszyscy chętni, którzy chcą wystartować w konkursie, powinni wypełnić i wysłać do organizatorów swój biznesplan http://mojpomyslmojbiznes.pl/wez-udzial/ w terminie do 10 maja 2013 r.

Z nadesłanych propozycji członkowie kapituły konkursowej wybiorą dziesięć najlepszych. Uwaga! analogicznie do lat ubiegłych kapituła podpisuje zobowiązanie, że nie wykorzysta zgłoszonych pomysłów. Przez kilka dni, najlepsza dziesiątka będzie przygotowała się pod okiem ekspertów z PFRR do zaprezentowania swoich pomysłów przed kapitułą konkursową Gala ogłoszenia wyników i wręczenia nagród zaplanowana jest na 24 maja.

Zapraszamy! Zrób pierwszy krok do odniesienia sukcesu na rynku.