26 marca na Politechnice Białostockiej gościliśmy prof. Leszka Balcerowicza

„Nie wystarczy troszczyć się o niepodległość, trzeba troszczyć się o ustrój” – powiedział prof. Leszek Balcerowicz podczas wykładu na Politechnice Białostockiej. Wizyta Profesora była częścią kampanii Forum Obywatelskiego Rozwoju i wiązała się z promocją książki „Odkrywając wolność. Przeciw zniewoleniu umysłów".

Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Licznie przybyli studenci i pracownicy wysłuchali wykładu, w którym Profesor wskazywał wolność jako wartość, o którą należy zabiegać. Po wykładzie odbyła się krótka dyskusja. Zainteresowani publikacją „Odkrywając wolność. Przeciw zniewoleniu umysłów" mogli także zdobyć autograf Profesora.

Profesor Leszek Balcerowicz odwiedził także radio Akadera, w którym udzielił wywiadu.