Sukces naszego absolwenta

Z satysfakcją informujemy, iż praca magisterska Pana Marcina Liżewskiego „Urządzenia zamieniające tekst ASCII na alfabet Barille`a” , której promotorem był dr inż. Lech Grodzki w otrzymała III miejsce w VI edycji Konkursu Ogólnopolskiego na najlepszą pracę magisterską lub doktorską, której tematem badawczym jest zjawisko niepełnosprawności w wymiarze zdrowotnym, zawodowym lub społecznym „Otwarte Drzwi” w kategorii „rehabilitacja zawodowa” .

Jury konkursu uznało, że praca wyróżnia się nowatorskim podejściem do zagadnień niepełnosprawności i daje możliwość wykorzystania wyników badań w praktyce.
Pan Marni Liżewski jest absolwentem  elektroniki i telekomunikacji na Wydziale Elektrycznym PB.

Serdecznie gratulujemy!