Remont rektoratu Politechniki Białostockiej

Zakończył się remont rektoratu Politechniki Białostockiej. Jego celem było zwiększenie funkcjonalności pomieszczeń biurowych, zarówno dla pracowników, jak i interesantów Uczelni. Warto zaznaczyć, że rektorat nie był gruntownie remontowany przez ponad 30 lat.

W wyniku prac remontowych dokonano wymiany ścian, sufitów, posadzek, instalacji elektrycznej i logicznej. Wykonano montaż stolarki i ślusarki wewnętrznej (szklane drzwi w metalowej konstrukcji). W sali konferencyjnej zamontowano klimatyzację i rzutnik multimedialny. Zgodnie z nową aranżacją wnętrz zakupiono meble, wykładziny, rolety i żaluzje okienne.

W nowych pomieszczeniach znalazły się pokoje Rektora, Biura Rektora, Prorektora ds. Nauki, Prorektora ds. Studenckich i Dydaktyki, Prorektora ds. Promocji, Biura Promocji, Radców Prawnych, Rzecznika Prasowego, pracowników Kwestury, Kancelarii i Audytora Wewnętrznego. Wygląd rektoratu pozytywnie oceniają pracownicy, interesanci i goście Politechniki Białostockiej.

Anna Leszczuk - Fiedziukiewicz