Szukaj
?
 
*  
Struktura uczelni
 
     - 
 
     - 
 
     - 
 
*  
Wydziały
 
     - 
 
 
     - 
 
     - 
 
     - 
 
     - 
 
 
 
*  
Jakość kształcenia
 
*  
Historia uczelni
 
     - 
 
     - 
 
     - 
 
 
 
 
 
Aktualności o uczelni
 
 
 
Politechnika Białostocka grała z WOŚP
 

W niedzielę, 13 stycznia po raz kolejny zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W organizację tegorocznego Finału w Białymstoku żywo zaangażowali się studenci i pracownicy Politechniki Białostockiej.

Orkiestra grała od rana. Oprócz towarzyszącym zbiórce pieniędzy koncertów, odbyło się szereg imprez towarzyszących. Przez centrum miasta przeszła parada złożona z Białostockiej Orkiestry Młodzieżowej, pojazdów i wolontariuszy. Przejechały w niej także oryginalne pojazdy zbudowane przez studentów Wydziału Mechanicznego.

Jako, że w tym roku Politechnika Białostocka jest Partnerem Głównym białostockiego Finału, w zbiórkę pieniędzy zaangażowały się władze uczelni. Drużyna złożona z Rektora prof. Lecha Dzienisa, Prorektor ds. Studenckich i Dydaktyki dr hab. Grażyny Łaskiej, pracowników, a także studentów – zarówno polskich, jak i Erasmusów – zapraszała przechodniów do wrzucania datków do puszki, rozdawała uczelniane krówki i WOŚPowe serduszka. Pieniądze zbierał także łazik Marsjański MAGMA2 zbudowany przez absolwenta i studentów Politechniki Białostockiej.

Dziękujemy wszystkim pracownikom i studentom PB, którzy włączyli się w organizację białostockiego Finału WOŚP.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z 21 Finału WOŚP w Białymstoku, fot. Mateusz Kolosa/SAF PB

 
galeria