Nabór do Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości i Wybranych Nowych Technologii PB

Konkurencyjne stawki czynszu, doradztwo księgowe i prawne, możliwość korzystania z nowocześnie wyposażonych pomieszczeń biurowych, szkolenia – to oferta Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości i Wybranych Nowych Technologii Politechniki Białostockiej.

11 lutego (poniedziałek) odbyła się konferencja prasowa, podczas której został otwarty  Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości i Wybranych Nowych Technologii Politechniki Białostockiej.W konferencji udział wzięli Rektor Politechniki Białostockiej prof. Lech Dzienis, Prezes Instytutu Innowacji Technologii sp. z o.o. Jerzy Muszyński oraz Dyrektor Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości i Wybranych Nowych Technologii PB Rafał Gólcz.

Nabór firm do Inkubatora rozpoczął się 11 lutego, dlatego cieszy obecność na konferencji Roberta Matyszewskiego, który chciałby rozwinąć swoją firmę – LemonTea, właśnie w nowo powstałej jednostce PB.  Pierwsze firmy do Inkubatora będą mogły wprowadzić się 1 marca 2013 roku.

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości i Wybranych Nowych Technologii” jako instrument na rzecz tworzenia warunków dla rozwoju innowacyjności gospodarki  i regionu to projekt realizowany przez Politechnikę Białostocką.

Pełna wartość inwestycji - 4 056 000 zł, w tym dofinansowanie ze środków RPO WP -

2 028 000 zł (Oś Priorytetowa I Wzrost innowacyjności i wspierania przedsiębiorczości, Działanie 1.1. Tworzenie warunków dla rozwoju innowacyjności w regionie).

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z konferencji prasowej.

Więcej o Inkubatorze na: www.inkubator.pb.edu.pl