ERASMUS DAYS-dowiedz się, jak łatwo zostać Erasmusem!

Zapraszamy studentów PB na spotkania informacyjne dla przyszłych stypendystów Programu Erasmus. Na wszelkie pytania odpowiedzą pracownicy Biura ds. Współpracy Międzynarodowej, koordynatorzy wydziałowi ds. Erasmusa oraz studenci, którzy swoją szansę już wykorzystali.

Dowiesz się jakie warunki należy spełnić, by wziąć udział w programie wymiany międzynarodowej w roku ak. 2013/14. Wyjazd na Erasmusa jeszcze nigdy nie był tak prosty! Dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych PB przygotowaliśmy ponad 800 miejsc w uczelniach zagranicznych oraz gwarantowane stypendia !

Oprócz informacji czekają na Was konkursy z nagrodami oraz Euro-degustacja ze Smakiem!

Erasmus Days odbędą się na poszczególnych wydziałach PB według następującego harmonogramu:

4 marca , godz.10 -13:30 – Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska

5 marca, godz.10 -13:30 – Wydział Elektryczny

6 marca, godz.10 -13:30  – Wydział Mechaniczny oraz Wydział Informatyki

7 marca, godz.10 -13:30  – Wydział Architektury oraz Wydział Zarządzania (Hala Berlin)

Więcej informacji na temat rekrutacji na Erasmusa: http://www.erasmus.pb.edu.pl/