Sukces drużyny We Code For Food w krajowych finałach Imagine Cup

We środę (3 kwietnia 2013r.) studenci Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej zajęli pierwsze miejsce w kategorii World Citizenship (Projekty Społeczne), w finałach krajowej edycji konkursu technologicznego Imagine Cup. Drużyna w składzie: Mariusz Dobrowolski, Marek Antoniuk, Łukasz Balukin, Wojciech Bancarzewski, Beata Osipiuk (projektantka interfejsu) zaprezentowała projekt Smart Farm, czyli system zarządzania przedsiębiorstwem rolniczym, który zmniejsza koszty produkcji żywności. Mentorem drużyny jest  mgr inż. Maciej Kopczyński.
Kolejne miejsca w kategorii Projekty Społeczne zajęły drużyny: Szerszenie z Politechniki Poznańskiej (drugie miejsce) oraz W.A.N.T.E.D. z Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie (miejsce trzecie).

Tytuł drużyny narodowej trafił do zespołu TapBoarders z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu (startował w kategorii „Innowacje”), który będzie reprezentować Polskę na finałach światowych Imagine Cup w Rosji.

Gratulujemy drużynie We Code For Food i jej opiekunowi!