Drużyna Politechniki Białostockiej awansowała do Finału Akademickich Mistrzostw Polski w Futsalu

W fazie grupowej rozgrywanych w Białymstoku Półfinałów Akademickich Mistrzostw Polski w Futsalu Mężczyzn nasza drużyna zajęła I miejsce w grupie C. Pokonała  Społeczną Akademię Nauk w Łodzi (7-3) oraz Politechnikę Warszawską (3-2).

W następnej fazie rozgrywek wygrała z Uniwersytetem w Białymstoku (2-0) i tym meczem zapewniła sobie udział w Finale AMP w Futsalu.

Niestety w meczu półfinałowym turnieju piłkarze PB przegrali z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim (2-5), a w meczu o 3. miejsce ulegli zespołowi ze Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie (2-4).

W meczu o 1. miejsce rywalizowały zespoły Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego i Politechniki Łódzkiej. Zwycięstwo ekipie z Olsztyna dała seria rzutów karnych.

Turniej Finałowy Akademickich Mistrzostw Polski w Futsalu Mężczyzn 2012-2013 odbędzie się w Lesznie w dniach 21-24.02.2013 r.

Trenerem drużyny PB jest mgr Jarosław Kierdelewicz, skład drużyny http://azs.pb.edu.pl/index.php?page=Politechnika_Bia_ostocka

Gratulujemy awansu