Debata nad projektem koncepcji urbanistycznej centrum Białegostoku

Dnia 20.11.2009 (piątek) o godz. 13.30 w Hali Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej
przy ul. Grunwaldzkiej 11/15 odbędzie się otwarta debata nad projektem koncepcji urbanistycznej centrum Białegostoku.

Jej celem jest prezentacja zamierzeń władz miasta co do kierunku dalszych przekształceń obszaru centrum i zebranie opinii na ten temat. Koncepcja urbanistyczna poprzedza opracowanie  ustaleń planów miejscowych. Plany miejscowe będą sukcesywnie podejmowane i docelowo obejmą cały prezentowany obszar.

Zapraszamy do wzięcia udziału w debacie wszystkie osoby zainteresowane przyszłym zagospodarowaniem obszaru centrum Białegostoku.

Program debaty:

1. Prezentacja koncepcji
  2. Pytania
  3. Dyskusja

Organizatorzy: Urząd Miejski, Departament Urbanistyki, Wydział Architektury Politechniki Białostockiej.