Chór Polifonia wznawia swoją działalność

Chór Pracowników Politechniki Białostockiej „Polifonia” wznawia swoją  działalność. Zapraszam więc pracowników i studentów PB oraz wszystkich chętnych do śpiewania na pierwsze spotkanie, które odbędzie się 6  lutego 2013 r. (środa) o godz. 18.00 w sali klubu RELAKS, w Akademiku nr 2 „Beta”

Dyrygentka Katarzyna Żemczużnikowa

Chór Polifonia powstał w 2002 roku. Śpiewają w nim pracownicy, studenci oraz absolwenci Politechniki Białostockiej. Uczestniczył w krajowych przeglądach i festiwalach, m.in. w Ogólnopolskim Turnieju Chórów w Legnicy, Białostockich Dniach Muzyki Cerkiewnej, Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Białoruskiej (Grand Prix 2004 i 2005) oraz wielokrotnie i z sukcesami w kategorii chórów akademickich podczas Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.