Centrum Nowoczesnego Kształcenia w konkursie Podlaskiej Marki Roku 2012

Znamy już finałową listę przedsięwzięć ubiegających się o tytuł Podlaskiej Marki Roku. O prestiżową nagrodę Marszałka Województwa już po raz dziewiąty ubiegać się będą produkty, inicjatywy społeczne i kulturalne, miejsca i inwestycje, które mają szansę stać się wizytówką Podlasia.

Na liście nominowanych znalazł się budynek Centrum Nowoczesnego Kształcenia Politechniki Białostockiej. O jego powodzeniu w konkursie mogą zadecydować głosy internautów.

Dlatego serdecznie zapraszamy do głosowania na stronie http://www.podlaskamarka.pl/index.php?option=com_chronoforms&chronoform=glosowanie_internautow-PMR2012

Wśród głosujących zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Głosowanie będzie trwać do 25 marca.

Wyniki plebiscytu internautów oraz decyzję kapituły konkursu poznamy 25 kwietnia, na finałowej gali w Operze i Filharmonii Podlaskiej.