CZWARTEK z Politechniką: Dziewczyny na Politechniki + Dzień Otwarty PB

Rozmowy ze studentami Politechniki Białostockiej, spotkanie z absolwentką Wydziału Informatyki, prezentacja zasad rekrutacji oraz kierunków prowadzonych na Uczelni, to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych na Czwartek z Politechniką.
Tegoroczny Dzień Otwarty tylko dla Dziewczyn (kulminacja akcji Dziewczyny na Politechniki) oraz Dzień Otwarty na Politechnice Białostockiej łączymy w jedno wydarzenie pod hasłem Czwartek z Politechniką.

Podczas Czwartku z Politechniką przewidziane zostały dwa spotkania na auli Centrum Nowoczesnego Kształcenia PB. Na pierwsze, pod hasłem Dzień otwarty tylko dla Dziewczyn, szczególnie serdecznie zapraszamy uczennice. Gośćmi specjalnymi tego spotkania będą Katarzyna Fiedorczuk – studentka Wydziału Mechanicznego PB oraz Katarzyna Sacharczuk – absolwentka Wydziału Informatyki PB, pracowniczka firmy GTECH Poland (partnera akcji Dziewczyny na Politechniki). Poza tym będzie można porozmawiać o kierunkach studiów prowadzonych na Uczelni i zasadach rekrutacji. Spotkanie „dla dziewczyn” rozpocznie się o godz. 9.00.
Drugie spotkanie w auli CNK, zatytułowane Dzień Otwarty na Politechnice Białostockiej, rozpocznie się o godz. 10.15. Zainteresowani podjęciem studiów w PB dowiedzą się jakie kierunki oferuje Uczelnia, jakie przedmioty zdawać na maturze, żeby zwiększyć swoje szanse dostania się na wymarzone studia, poznają zasady rekrutacji i dowiedzą się co studenci PB robią po zajęciach (działalność w kołach naukowych i agendach, praca).
Główna lokalizacja Czwartku z Politechniką to hol Centrum Nowoczesnego Kształcenia Politechniki Białostockiej przy ul. Zwierzynieckiej 16. Na odwiedzających czekać tu będą stanowiska wszystkich uczelnianych Wydziałów, stanowisko promocyjno-rekrutacyjne oraz dodatkowe atrakcje.

Wszystkich uczestników Czwartku z Politechniką zaprosimy do udziału w zabawie ZAGRAJ W POLITECHNIKĘ – grze, która uatrakcyjni wizytę na Politechnice Białostockiej. Gracze będą mogli wybrać trzy ścieżki zwiedzania Uczelni:
KAMPUS – podczas której uczestnicy odwiedzają wszystkie wydziały zlokalizowane na kampusie przy ulicy Wiejskiej a także Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości i Wybranych Nowych Technologii, Biuro Karier i radio Akadera, Bibliotekę;
ARCHITEKTURA– uczestnicy odwiedzają Bibliotekę, Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości i Wybranych Nowych Technologii, Biuro Karier i radio Akadera, a następnie kierują się na Wydział Architektury (ul. Sosnowskiego 11 – dawniej ul. Grunwaldzka);
ZARZĄDZANIE – uczestnicy odwiedzają Bibliotekę, Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości i Wybranych Nowych Technologii, Biuro Karier i radio Akadera, a następnie kierują się na Wydział Zarządzania (Kleosin, ul. O. Tarasiuka 2).
Wszystkie ścieżki gry ZAGRAJ W POLITECHNIKĘ maja swój początek w budynku CNK.
Dodatkowe informacje wkrótce.

CZWARTEK z Politechniką: