Bezpłatne szkolenie z zakresu zakładania działalności gospodarczej typu spin off/spin out

4 marca 2013 roku rozpoczęła się rekrutacja na bezpłatne szkolenie z zakresu zakładania działalności gospodarczej typu spin off/spin out w ramach projektu: „Wsparcie współpracy kadr nauki i biznesu województwa podlaskiego”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Szkolenie skierowane jest do 20 osób ze społeczności akademickiej, tj. pracowników naukowych, naukowo-dydaktycznych, doktorantów, studentów oraz absolwentów, zamieszkujących teren województwa podlaskiego. Szkolenie odbędzie się w terminie 10-12 maja 2013 roku.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest wypełnienie Zgłoszenia (do pobrania ze strony projektu: (www.transfer.wiedzy.pb.edu.pl) i dostarczenie go do Biura Obsługi Projektu. Rekrutacja trwać będzie do 22 marca 2013 roku (piątek) do godziny 14:00. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowy harmonogram szkolenia znajduje się na stronie internetowej projektu: www.transfer.wiedzy.pb.edu.pl w zakładce – szkolenia.

Szczegółowych informacji udziela:

mgr Bartłomiej Użyński