„Zielone światło!” – wsparcie rozwiązań proekologicznych - oferta dla przedsiębiorców

W ramach konkursu ogłoszonego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, poddziałanie 2.1.1 PO KL – „Zielone światło!” – wsparcie rozwiązań proekologicznych - Politechnika Białostocka planuje organizację międzywydziałowych Studiów Podyplomowych z zakresu:

• Zastosowania technologii przyjaznych środowisku i odnawialnych źródeł energii (OZE),
  • Zarządzania środowiskowego w przedsiębiorstwie

Uzyskanie dofinansowania umożliwi udział przedstawicieli przedsiębiorstw w studiach podyplomowych w 60-70% dofinansowywanych ze środków UE.

Przedsiębiorców zainteresowanych uczestnictwem swoich pracowników w wyżej wymienionych Studiach Podyplomowych prosimy o kontakt w formie krótkiego listu intencyjnego skierowanego do Prorektora ds. Dydaktyki i Studenckich Politechniki Białostockiej - dr hab. Grażyny Łaskiej, e-mailem na adres: prorektor.dydaktyka@pb.edu.pl.

Złożona przez Państwa deklaracja nie zobowiązuje Państwa do delegowania pracowników na Studia Podyplomowe w przypadku uzyskania dofinansowania.