XII Forum Motoryzacji – zaproszenie

SKN Auto-Moto-Club oraz Samorząd Studentów Wydziału Mechanicznego Politechniki Białostockiej serdecznie zapraszają wszystkich pasjonatów motoryzacji i nie tylko, do udziału w XII Forum Motoryzacji.

Główną atrakcją tegorocznego Forum Motoryzacji będzie sprint samochodowy zorganizowany we współpracy z Automobilklubem Podlaskim. Organizatorzy zapowiadają że będzie głośno i widowiskowo!

XII Forum Motoryzacji połączone z Dniami Wydziału Mechanicznego odbędzie się w niedzielę 10 czerwca 2012 roku na terenie Wydziału Mechanicznego Politechniki Białostockiej.

Harmonogram części rozrywkowej

XII Forum Motoryzacji i Dni Wydziału Mechanicznego

9:00 – Badania techniczne i odprawa zawodników

9:30 – Rozpoczęcie prezentacji na stanowisku Formuły Student