Teraz oceniasz ty! Ankiety w USOS Web

W uczelnianej USOS Web ruszyła akcja oceniania nauczycieli i przedmiotów studiów. Taka okazja jest tylko w czasie sesji!

Zaloguj się na swoje konto w USOS Web

Aby wypełnić ankiety, wejdź do zakładki „Dla Studentów / Moje Studia / Ankiety”. Tutaj dowiesz się jak to zrobić poprawnie. Kwestionariusz ankiety elektronicznej można uzupełniać od 25 czerwca do 15 października 2012.

Pamiętaj, że ankieta jest anonimowa, ponieważ nie przyporządkowuje się udzielonych odpowiedzi do kodu identyfikacyjnego studenta w USOS Web.

Wyróżnij swojego prowadzącego!

Jakość kształcenia w Politechnice Białostockiej zależy od Ciebie! Wypełniając ankietę wyrażasz swoją opinię o zajęciach, w których uczestniczysz oraz o prowadzących. To jeden ze sposobów na udoskonalenie procesu dydaktycznego na Wydziale. Wyniki ankiet są opracowywane przez Uczelnianą Komisję ds. Jakości Kształcenia i zamieszczane pod linkiem: http://www.pb.edu.pl/Zbiorcze-wyniki-ankiet.html

Raz, dwa, trzy teraz oceń TY!

Zapraszamy do wypełniania ankiet! Wśród studentów, którzy uzupełnią co najmniej 5 ankiet, rozlosowane zostaną bony książkowe.