Studenci Politechniki Białostockiej w czołówce konkursu SolidWorks

Znamy już wyniki największego Konkursu Projektowego SolidWorks w Polsce organizowanego przez firmę CNS Solutions. Jury wybrało pięć najlepszych projektów, wśród których znalazły się aż dwie prace naszych studentów!

Pan Mariusz Jabłoński z projektem „Cavator” zajął w konkursie miejsce drugie, a Pan Kamil Panas z „Koncepcyjnym projektem pojazdu trójkołowego” – miejsce trzecie. Kamil Panas zdobył również nagrodę specjalną „Najlepszy Design”.

Studenci z Wydziału Mechanicznego Politechniki Białostockiej biorą udział w każdej edycji konkursu i odnoszą w nim spore sukcesy. Za wyniki naszych studentów odpowiada dr inż. Andrzej Łukaszewicz, który w tegorocznej edycji konkursu, już po raz szósty zdobył nagrodę specjalną „Najlepszy Prowadzący”.

Serdecznie gratulujemy!

Lista nagrodzonych oraz galeria prac na stronie konkursu: http://www.cns.pl/Edukacja/Konkurs-studencki/Student-Design-Contest.aspx