Rekrutacja do AIESEC

AIESEC umożliwia młodym ludziom odkrycie własnego potencjału i rozwój wokół interesujących ich zagadnień. Członkowie Organizacji mają możliwość sprawdzenia się w tworzeniu i prowadzeniu projektów oraz mogą zdobyć doświadczenie na praktyce w jednym ze 100 krajów świata.

Rekrutacja odbędzie się w dniach od 1 do 13 października 2007 roku. W tym czasie na różnych wydziałach białostockich uczelni rozstawione zostaną stoiska informacyjne AIESEC. Osoby zainteresowane zapraszamy na spotkanie informacyjne na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu w Białymstoku, 08.10.2007r., godz. 18.00, s.302 oraz na naszą stronę internetową: www.bialystok.aiesec.pl. Dokumenty aplikacyjne należy składać do 13 października drogą elektroniczną, lub osobiście na Wydziale Ekonomicznym UwB.

AIESEC jest międzynarodową organizacją studencką działającą w około 100 krajach i angażującą każdego roku 23.000 studentów. Jej celem jest odkrywanie i rozwój potencjału intelektualnego wśród młodych ludzi, wpływając przy tym pozytywnie na społeczeństwo. Została założona w 1948 roku. W Polsce funkcjonuje już 35 lat.

W trakcie rekrutacji do AIESEC na białostockich uczelniach będą rozstawione stoiska informacyjne:

Wt.2X

Śr. 3X