Psychoaktywne grzyby i rośliny – korzystne czy szkodliwe? – wykłady otwarte

Zapraszamy studentów i pracowników Politechniki Białostockiej oraz osoby zainteresowane na wykłady otwarte prof. Jordana Zjawionego z Uniwersytetu w Mississippi - profesora wizytującego na Politechnice Białostockiej.

Tematy wykładów:

Psychoaktywne grzyby i rośliny - korzystne czy szkodliwe? Halucynogeny starego świata.
23 października 2012 r. (wtorek) godz. 16.15, Aula nr 3 Wydział Elektryczny, ul. Wiejska 45D

Psychoaktywne grzyby i rośliny - korzystne czy szkodliwe? Halucynogeny nowego świata.
25 października 2012 (czwartek) godz. 16.15, Aula nr 3 Wydział Elektryczny, ul. Wiejska 45D

Dodatkowe informacje: dr Jolanta Piekut j.piekut(at)pb.edu.pl

Wykłady realizowane są w ramach projektu "Podniesienie potencjału uczelni wyższych jako czynnik rozwoju gospodarki opartej na wiedzy" dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.