Mój pomysł – Mój biznes rozstrzygnięcie konkursu

Pierwsze miejsce w Akademickim Konkursie Przedsiębiorczości 2012, w kategorii Mój Pomysł otrzymały Ewelina Ambrożej i Beata Białek, za projekt ORTO FUTURE.

Część z 10 tys. zł nagrody przeznaczymy na założenie własnej firmy, część na fundację, która będzie pomagała chorym dzieciom – deklarują Ewelina Ambrożej i Beata Białek, studentki trzeciego roku inżynierii biomedycznej na Wydziale Mechanicznym PB. I dodają, że o własnej, wspólnej firmie myślą już od trzech lat, ale działać w tym kierunku zaczęły dopiero od niedawna.

Laureatami drugiego miejsca zostali Krzysztof Czarniecki i Roman Antypiuk za swój projekt „Odzysk metali szlachetnych z płytek elektronicznych”. Dyplom za zajęcie trzeciego miejsca otrzymał Maciej Żytowiecki za swój projekt „Mirago – profesjonalny druk brył 3D”.

Voucher w wysokości 1000 zł na usługi w ramach Inkubatora Technologicznego Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego otrzymał Paweł Grześ. Voucher w wysokości 2000 zł otrzymali Marcin Piesiak i Michał Wasilewski. Voucher w wysokości 3000 zł otrzymali Marcin Zajkowski i Paweł Breś.

Nagrodę specjalną Rektora Politechniki Białostockiej otrzymał Patryk Krzysztof Bruliński, za projekt „Zakoduj swoje życie na www.hltqr.pl”.

Wyróżnienia w Akademickim Konkursie Przedsiębiorczości 2012 Mój Pomysł, Mój Biznes otrzymali – w kolejności alfabetycznej:

• Patryk Krzysztof Bruliński
  • Paweł Czepiel
  • Michał Doroszko
  • Natalia Grześ
  • Katarzyna Mosiej i Paweł Romanowicz
  • Marcin Piesiak i Michał Wasilewski
  • Tomasz Wejda

Gala rozdania naród w konkursie organizowanym wspólnie przez Wydział Zarządzania Politechniki Białostockiej oraz Kurier Poranny odbyła się 24 kwietnia 2012 r. Uroczystość była transmitowana na żywo przez Naukową Interaktywną Telewizję HD Platon TV. Obecnie zapraszamy do obejrzenia jej retransmisji dostępnej na stronie http://tv.biaman.pl/?p=923.

Więcej o idei konkursu Mój pomysł. Mój biznes, a także o nagrodzonych biznesplanach można przeczytać na stronie: http://mojpomyslmojbiznes.pl/