Akadera o „Nowoczesnych metodach kształcenia ...także na odległość!”

Czym jest e-learning? Czy dzięki niemu kształci się efektywniej? Jakie wyzwania stawia przed nauczycielami akademickimi a jakie przed studentami? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą goście Radia Akadera.

Zapraszamy do wysłuchania nowych audycji Akadery, w których znajdą się m.in. spotkania ze znawcami tematu, rozmowy, odpowiedzi na pytania od studentów, transmisja on-line (na tv.biaman.pl) oraz telefoniczny dyżur ekspertów.

Radio Akadera 87,7 FM:

13 grudnia godz. 14.30 gośćmi Akadery będą dr inż. Jarosław Makal z Wydziału Elektrycznego Politechniki Białostockiej, Pełnomocnik Rektora PB ds. jakości Kształcenia oraz dr Dorota Mozyrska, Prodziekan ds. Promocji i Współpracy Wydziału Informatyki PB

14 grudnia godz. 12.30 gośćmi Akadery będą: dr Anna Rybak z Uniwersytetu w Białymstoku, autorka poradników dla nauczycieli i materiałów dydaktycznych z zakresu wykorzystania technologii informacyjnej w nauczaniu, pełni rolę Pełnomocnika Rektora UwB ds. nauczania na odległość oraz  Jan Leszczyński, kierownik Uczelnianego Centrum Informatycznego PB

Więcej o seminariach na www.akadera.bialystok.pl